понеділок, 9 жовтня 2017 р.

КЛЕВЕР серветочка

Символ удачі - чотирьохлисна конюшина!

Клевер-чотирилисник є символом удачі, що пророчить щастя і різні сприятливі події. У чудодійну силу цієї рослини вірять люди у всіх країнах світу. Чотирилистник не дає людині втратити розум, вказує своєму власникові шлях до багатства. Якщо в гаманці буде лежати конюшина з чотирма пелюстками, то у його хазяїна обов’язково будуть водитися гроші.

Повір’я про конюшину-чотирилистник налічує не одне тисячоліття. Існує стародавня легенда про те, що коли Адам і Єва були вигнані з раю, дівчина взяла чотирилистну конюшину з собою, щоб з нею завжди було нагадування про колишнє життя, позбавленої негараздів і печалей. Оскільки конюшина виростала серед райських рослин, стало вважатися щасливим знаком, якщо його виявлять в чиєму-небудь саду.
Конюшині з чотирма пелюстками приписували магічні властивості стародавні кельти. Рослина вважалася знаком енергії життя. Чотирилистна конюшина – одна з рослин багаття річного Сонцестояння. Коло, який поділили на 4 частини, – сонячне колесо. На кожну пелюстку доводилося по одній стороні світла, які були з’єднані між собою. Клевер чотирилистний у друїдів вважався крихітною моделлю світобудови, яку створила сама природа.
У давніх слов’ян вважалося, що незвичайна рослина має силу любові, допомагає зберегти юність і привабливість. Чотирилистник висушували і тримали при собі, загорнувши в хусточку, нікому не показуючи. І добрий друг рятував від лихого ока і привороту, зберігав удачу знайшого щасливця.
Вважалося, що дівчині, якій пощастило знайти конюшину з чотирма пелюстками, можна було не хвилюватися про самотнє життя – до неї відразу ж зростав інтерес молодих людей. Якщо ж дівчина і молода людина разом з’їдять чотирилисну конюшину, значить обов’язково полюблять один одного.
І зараз люди продовжують вірити в чарівну силу рослини. У вигляді чотирьохлисника виготовляються різноманітні кулони, підвіски, сувеніри і навіть є фірми, які вирощують цю незвичайну рослину на продаж.
                                                

Джерело
Джерело
Джерело


Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...