четвер, 19 жовтня 2017 р.

Як вшити гумки в гумку


Манжети рукавів, низ спинки і поличок, горловину на светрах, жакетах, кофтах, пальто часто в'яжуть гумкою. Вона не тільки надає виробу закінчений вигляд, але і підтримує його форму. Але після прання гумка може розтягнутися. Як правило, у виробів зв'язаних з вовняних ниток, гумка розтягується тільки злегка - волокна вовняних ниток досить еластичні. Гірше йде справа з речами, які зв'язані з бавовни і деяких синтетичних волокон - гумка може остаточно втратити свою форму і зіпсувати зовнішній вигляд виробу.Щоб гумка менше витягувалася, її радять в'язати спицями на розмір меншими, ніж всі інші деталі вироби.
У магазинах зараз можна знайти тонкі еластичні нитки, які вплутуються в гумку і практично непомітні. Але якщо така нитка з якої-небудь причини порветься, то з гумки будуть стирчати маленькі ниточки, які витягнути буде неможливо. Відповідно, і зовнішній вигляд речі буде зіпсований.
Найкраще ввести в в'язану гумку більш товсту гумову нитку. Зробити це можна тупою голкою або гачком. Просто простягніть нитку через лицьові петлі або пров'яжіть закріплюючи петлі гачком, тільки не через всю петлю, а за одну половинку. Якщо протягнути нитку через всю петлю, то може вийти так, що цю нитку буде видно зовні. По краях гумову нитку прив'яжіть до кромки петель. Залежно від ширини гумки прокладіть 4-6 таких рядів, на рівній відстані один від одного.
У гумки 1 х 1 прокладіть нитку з виворітного боку з рівними проміжками через половинки всіх петель. Прив'яжіть нитку до кромочной петлі або прикріпіть до шву. Або пров'яжіть закріплюючи петлі гачком.
У гумки 2 х 2 завжди захоплюється перше і останнє ланка лицьовій петлі, як при прошивці голкою, так і при пров'язуванні гачком.

Джерело

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...